KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15448204
nr 1544 8204
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 1/150. Bildmått: 21x25 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 43x39,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:11:40
25/5 17:32:06
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert